Karta graficzna Sapphire Radeon RX 7700 XT PURE 12GB (11335-03-20G)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Sapphire Radeon RX 7700 XT PURE 12GB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 7700 XT PURE 12GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sapphire Pure AMD Radeon RX 7700 XT Gaming OC 12GB GDDR6 Dual HDMI/Dual DP | 2 099 zł |
Sapphire Radeon RX 7700 XT Pure 12GB GDDR6 GR-ATIP-SAP-462 | 2 149 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Pure Radeon RX 7700 XT 12GB | 2 408 zł |
Sapphire Karta graficzna SAPPHIRE RADEON RX 7700 XT PURE GAMING OC 12GB GD | 2 191 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →