Karta graficzna Sapphire Radeon RX 6750 XT PULSE (11318-03-20G)
Zdjęcia 8 |
Sapphire Radeon RX 6750 XT PULSE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 6750 XT PULSE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAPPHIRE VGA PCIE16 RX6750XT 12GB GDDR6/PULSE 11318-03-20G | 2 288 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Pulse Radeon RX 6750 XT 12GB | 2 200 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Pulse Radeon RX 6750 XT 12GB 11318-03-20G | 2 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →