Karta graficzna Sapphire Radeon RX 7600 XT PULSE (11339-04-20G)
Zdjęcia 8 |
Sapphire Radeon RX 7600 XT PULSE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 7600 XT PULSE
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sapphire Pulse AMD Radeon RX 7600 XT Gaming OC 16GB GDDR6 Dual HDMI/Dual D | 1 567 zł |
Sapphire Radeon RX 7600 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 689 zł |
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 7600 XT PULSE 16GB GDDR6 128 | 1 567 zł |
Sapphire Radeon RX 7600 XT Pulse 16GB GDDR6 GR-ATIP-SAP-464 | 1 669 zł |
SAPPHIRE TECHNOLOGY Radeon RX 7600 XT PULSE 16GB GDDR6 128bit 2DP/2HDMI 11 | 1 679 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →