Karta graficzna Sapphire Radeon RX 7900 XT 21323-01-20G
Zdjęcia 8 |
Sapphire Radeon RX 7900 XT 21323-01-20G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 7900 XT 21323-01-20G
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sapphire 21323-01-20G AMD Radeon RX 7900 XT Karta graficzna do gier 20GB G | 4 501 zł |
Sapphire Radeon RX 7900 XT Gaming 20GB GDDR6 GR-ATIP-SAP-440 | 4 699 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 7900 XT 20GB Referencyjna | 4 890 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 7900 XT 20GB Referencyjna 21323-01-20G | 4 884 zł |
Karta graficzna Sapphire Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 (21323-01-20G) | 4 866 zł |
Sapphire Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 | 4 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →