Karta graficzna Sapphire Radeon RX 7800 XT 16GB (21330-01-20G)
Zdjęcia 8 |
Sapphire Radeon RX 7800 XT 16GB |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 7800 XT 16GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT Karta graficzna do gier 16GB GDDR6 HDMI/Pot | 2 448 zł |
Sapphire technology Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 256bit FSR | 2 449 zł |
Sapphire Rx 7800xt 16gb Gddr6 Graphic Card Posrebrzany 21330-01-20G | 2 724 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →