Karta pamięci SanDisk Ultra microSD UHS-I 256 GB (SDSQUNI-256G-GN6MA)
Wideo 8 |
SanDisk Ultra microSDXC UHS-I 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra microSD UHS-I 256 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra Android microSDXC 256 GB 150 MB/s A1 C | 85 zł |
SanDisk Ultra microSD/SD-card - 150MB - 256GB | 92 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 256GB 150MB/s A1 + Adapter SD SFSANMD256AC150 | 108 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 256GB Android 150MB/s A1 UHS-I + Adapter RF-SDMIC- | 89 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 256GB + Adapter | 85 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra microSD UHS-I
Ceny na SanDisk Ultra microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD UHS-I 16 GB | od 45 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 32 GB | od 47 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 64 GB | od 48 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 128 GB | od 109 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD UHS-I 256 GB | od 85 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →