Karta pamięci SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 256 GB (SDSQXAV-256G-GN6GN)
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming
Ceny na SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 64 GB | od 51 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 128 GB | od 86 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Extreme V30 A2 UHS-I U3 microSDXC for Mobile Gaming 256 GB | od 228 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →