Karta pamięci SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 64 GB (SDSDXV6-064G-GNCIN)
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s
Ceny na SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 64 GB | od 69 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 128 GB | od 115 zł | 2 oferty | ||
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 150MB/s 256 GB | od 179 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →