Obiektyw Samyang 35mm f/2.8 AF FE
Zdjęcia 9 |
Samyang 35mm f/2.8 AF FE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 35mm f/2.8 AF FE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang F 28 8022 Obiektyw Czarny 35mm | 1 064 zł |
Obiektyw SAMYANG 35 mm f/2.8 Sony FE | 1 489 zł |
Obiektyw SAMYANG 35 mm f/2.8 Sony FE F1214006101 | 1 489 zł |
Obiektyw Samyang Sony E 35 mm F/2.8 AF | 1 348 zł |
Obiektyw SAMYANG, 35 mm, f/2.8 FE / Sony E | 1 310 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →