Об'єктив Samyang 35mm f/2.8 AF FE
Фото 9 |
Samyang 35mm f/2.8 AF FE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 35mm f/2.8 AF FE
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samyang F 28 8022 Obiektyw Czarny 35mm | 1 064 zł |
Obiektyw SAMYANG 35 mm f/2.8 Sony FE | 1 489 zł |
Obiektyw SAMYANG 35 mm f/2.8 Sony FE F1214006101 | 1 489 zł |
Obiektyw Samyang Sony E 35 mm F/2.8 AF | 1 348 zł |
Obiektyw SAMYANG, 35 mm, f/2.8 FE / Sony E | 1 310 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →