Monitor Samsung U32R591CW 31.5 " biały (LU32R591CWPXEN)
Zdjęcia 20 |
Samsung U32R591CW 31.5 " biały
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:2 500:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung U32R591CW 31.5 " biały
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung LU32R591CWPXEN - 31.5'' | VA | 4K | 60 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | 1 419 zł |
SAMSUNG 31.5'' LU32R591CWPXEN Biały LU32R591CWPXEN | 1 738 zł |
Monitor SAMSUNG LU32R591CWPXEN 31.5" 3840x2160px 4 ms Curved | 1 514 zł |
Samsung Monitor 31,5 cala LU32R591CWPXEN VA 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xDP | 1 709 zł |
pokaż 19 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →