SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 TB bez radiatora
Wideo 19Zdjęcia 12 |
Samsung MZ-V8P1T0BW |
|
Wewnętrzny dysk SSD z rodziny Samsung 980 PRO o pojemności 1 TB to wydajny dysk SSD z wyższej półki cenowej. Wykonany jest w kompaktowej obudowie M.2 2280, ma niewielką wagę (około 7 gramów) i niewielkie wymiary (22x80 mm), co pozwala na instalację nawet w cienkich laptopach. Zaleca się stosowanie produktu w komputerach stacjonarnych lub laptopach o wysokich wymaganiach dotyczących szybkości przetwarzania danych.
Przede wszystkim dysk SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 TB jest w stanie zainteresować graczy, którzy mogą szybko uruchamiać gry bez długiego oczekiwania na wczytanie poziomów. Nadaje się również do profesjonalnych systemów służących do pracy z grafiką, analizy dużych zbiorów danych itp. Wysoką przepustowość dysku (do 7000 MB/s podczas odczytu i do 5000 MB/s podczas zapisu) zapewnia przede wszystkim nowoczesna baza sprzętowa: pamięć flash 3D TLC NAND oraz autorski kontroler Elpis. Ponadto wykorzystuje szybki interfejs PCI-E 4.0 4x i protokół NVMe. Do zalet modelu należy również wysoki poziom niezawodności i trwałości, co potwierdza zarówno 5-letnia oficjalna gwarancja, jak i 600 TB średniego czasu międzyawaryjnego (TBW).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 TB bez radiatora
Wszystkie ceny 28 →Samsung 980 PRO M2 NVMe SSD MZ-V8P1T0BW 1 TB PCIe 40 7000 MB/s Read 5000 M | 449 zł |
Dysk SSD Samsung 980 Pro 1TB M.2 PCIe 4.0 x4 V-NAND 3bit MLC (MZ-V8P1T0BW) | 468 zł |
SAMSUNG Dysk SSD SAMSUNG 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe 980 PRO MZ-V8P1T0BW | 499 zł |
Samsung 980 Pro 1TB HD-SSDM2-SAM-069 | 519 zł |
Dysk SAMSUNG 980 Pro 1TB SSD | 479 zł |
Modyfikacje Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW
Ceny na Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 GB | od 360 zł | 18 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 TB bez radiatora | od 360 zł | 29 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 TB z chłodnicą | od 519 zł | 20 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 TB bez radiatora | od 647 zł | 25 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 TB z chłodnicą | od 759 zł | 19 oferty |