Smartfon Realme 9 128 GB / 6 GB
Wideo 37Zdjęcia 26 |
Realme 9 128 GB / 6 GB
128 GB / 6 GB128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.4 ", 2400x1080 (20:9), 411 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 680 4G
Aparat:3 moduły, 108 MP, + 8 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:178 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Realme 1-x (średnie)Porównaj w tabeli →
od 2 048 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 376 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 528 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 038 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 861 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 729 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 682 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 395 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 302 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 100 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 399 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 182 g
od 499 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 759 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 290 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 1 474 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 000 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
Wideo recenzje
realme 9 Pro+ | Król OPŁACALNOŚCI 2022?
16 lutego 2022112 057 przegląd
Oppo Find X5 pro - recenzja, Mobzilla odc. 559
31 maja 202280 724 przegląd
Realme 9 Pro+ vs OnePlus Nord 2 - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 109 [+KONKURS - zakończony]
28 lutego 202280 358 przegląd
realme 9 czy 9 5G. Który wybrać?
2 czerwca 202216 677 przegląd
Realme 9i 5G (2022) | Nowy Świetniak do 1000zł! Recenzja
27 października 20224 757 przegląd
PREMIERA I TEST NOWEGO POGROMCY FOTO SMARTFONÓW? | Realme 9 Pro+
16 lutego 2022102 429 przegląd
realme 9 Pro+. Tanio już było...
16 lutego 202234 229 przegląd
Test realme 9 Pro Smartfon do 1500 zł z ekranem 120 Hz
9 marca 202267 915 przegląd
realme 9 Pro Plus | RECENZJA - Nowa CENA = Nowe PODEJŚCIE - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
25 maja 202259 446 przegląd
realme 9: tu dla ciebie pomarańcza!
27 kwietnia 202244 450 przegląd
realme 8 Recenzja - tylko za 799 zł ? | Robert Nawrowski
13 kwietnia 202142 866 przegląd
Xiaomi Redmi Note 9 Pro - recenzja, Mobzilla odc. 530
16 września 2020493 410 przegląd
Realme XT After 4 Years | The Iconic Budget Phone Released On 2019 | മലയാളം Review
16 października 202311 232 przegląd
||unboxing the new phone realme 9|| first impression and unbox the phone. |15000 के अंदर बेस्ट फोन |
18 września 202210 741 przegląd
Realme 9 Pro+ Unboxing & Review || KILLER SMARTPHONE || SUNRISE BLUE
19 lipca 2022223 przegląd
Realme 9Se After UI 3.0 Downgrade Bgmi Pubg Full Review | Realme 9 Speed Edition
28 marca 20232 936 przegląd
Realme 9|Unboxing & review(Hindi)Amoled/90hz/108Mp camera/Battery
31 października 2022780 przegląd
Realme 9 Unboxing And Review I 108MP Camera 90Hz Display 5000 mAH 8GB 128GB
24 stycznia 2023864 przegląd
realme 9 Pro Plus 5G mobile unboxing in telugu hari tech experiments @haritechexperiments
18 września 2022630 przegląd
realme 9 Pro++ unboxing and review || optical zoom|| best camera phone under 25000 #youtube
1 stycznia 2023240 przegląd
Realme 9 pro Big Billion Day Filpkart // Realme 9 pro unboxing 5g// realme 9 pro 5g
9 października 2022360 przegląd
Realme 9 5g review malayalam
12 grudnia 2022711 przegląd
HOW TO INSTALL CUSTOM ROM IN REALME 9 SE 5G || BGMI TEST AND REVIEW
27 lipca 20232 719 przegląd
REALME 9 5G SE - FLIPKART BIG BILLION DAY UNIT/UNBOXING
5 października 2022192 przegląd
Realme 9 5G Unboxing & Review || Under ₹12000 Phone || New Phone 5G 2023 || Realme 9 5G
13 lutego 2023157 przegląd
20fps To Realme 9 SE Journey | OnePlus,9R,9,8T,7T,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T, NeverSettle
4 stycznia 2023431 przegląd
Realme 9 camera Test and 108mp camera best smartphone Realme 20k under
7 września 2022370 przegląd
Live Phone Review || Realme 9 5G || Realme C2
3 stycznia 2023113 przegląd
Realme 9 pro plus Unboxing | Best Camera Phone Under 25000 in 2022 | My First Unboxing video
19 sierpnia 2022236 przegląd
Realme 9i 5G Vs Realme 9 Pro 5G Full Comparison | Speed, Camera And Battery Test !
11 września 2022103 363 przegląd
TechNews 1393 || realme 9i Unboxing, iPhone 14 series, Nothing Phone 1 Price hike, Realme GT Neo 3T.
18 sierpnia 2022330 172 przegląd
realme 9 Pro/Pro+ 5G Review | គួរជ្រើសយកមួយណា?
19 kwietnia 202235 133 przegląd
Realme 9 Unboxing || 108 MP Camera || Stargaze White #shorts #unboxing
16 lipca 202217 611 przegląd
Realme 9 5g Unboxing
14 lipca 202220 929 przegląd
Realme 9 Pro Plus vs Realme 9 Pro
16 lutego 2022132 przegląd
realme 9 Pro+ Quick Unboxing (Aurora Green)
8 marca 2022799 przegląd
Realme 9 full review bangla 24000/taka | নুতন দামে রিয়েলমি 9
3 czerwca 2022197 przegląd
Modyfikacje Realme 9
Ceny na Realme 9 |
---|---|---|---|---|
Realme 9 128 GB / 6 GB | od 1 629 zł | 1 oferta | ||
Realme 9 128 GB / 8 GB | od 1 399 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 399 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 1 641 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 734 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 950 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G96, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 720, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 4 145 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh