Ekspres do kawy Philips Series 3200 EP3241/50 czarny
Zdjęcia 4 |
Philips Series 3200 EP3241/50 czarny |
|
W pełni automatyczny sprzęt do kawy (ekspres do kawy) do przygotowywania kawy i różnych napojów na jego podstawie. Jest przeznaczony do pracy z całymi ziarnami kawy i mielonej kawy. Z bardziej dostępnych modeli wyróżnia się automatyczne cappuccino LatteGo, który tworzy delikatną mleczną pianę i dostarcza go bezpośrednio do filiżanki. Model ten wyposażony jest w wbudowaną młynkiem do kawy z trwałe płaskie ceramicznego i możliwością ustawienia stopnia mielenia (12 wariantów).
Ekspres do kawy Philips EP 3241 może przygotować espresso, americano (espresso rozcieńczony ciepłą wodą w proporcji 1:1), cappuccino i latte macchiato. Tak samo jest w stanie podawać podgrzaną do 90 °C wody, odpowiedni do parzenia każdego rodzaju herbaty i ziołowe opłat. Elektroniczny system sterowania z wygodnym dotykowym powierzchni daje możliwość dostosowania intensywność napoju (3 stopnie), regulować jego temperaturę (3 stopnia) i objętości. Łatwe i drobne naprawy konstrukcja zawiera wyjmowany naparu blok, bojler o mocy 1500 W, regulowany dozownik i wysokiej jakości pompę Ulka Saeco, zdolną wytrzymać maksymalne ciśnienie do 15 bar. Dysza do cappuccino LatteGo (pojemność 260 ml), taca ociekowa na skropliny i pojemnik na fusy można myć w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 3200 EP3241/50 czarny
Ekspres do kawy Philips Series 3200 LatteGo EP3241/50 | 2 590 zł |
Philips Series 3200 Automatyczny ekspres do kawy EP3241/50 EP3241/50 | 2 299 zł |
Ekspres do kawy Philips „Series 3200 EP3241/50“ | 2 590 zł |
Ekspres do kawy Philips Series 3200 LatteGo EP3241/50 | 2 590 zł |
Modyfikacje Philips Series 3200 EP3241/50
Ceny na Philips Series 3200 EP3241/50 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 3200 EP3243/50 biały | od 1 436 zł | 2 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3241/50 czarny | od 2 299 zł | 5 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3246/70 grafit | od 1 481 zł | 2 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3249/70 srebrny | od 2 290 zł | 7 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3242/60 szary | od 2 899 zł | 1 oferta |