Ekspres do kawy Philips Series 3200 EP3243/50 biały
Zdjęcia 4 |
Philips Series 3200 EP3243/50 biały |
|
Funkcjonalny i w pełni zautomatyzowany ekspres do kawy espresso i napoje na jego podstawie. Jest w stanie pracować zarówno z całymi ziarnami kawy, jak i z mielonej kawy (w tym mielonej kawy w opakowaniach próżniowych). Z bardziej dostępnych modeli wyróżnia się automatyczne cappuccino LatteGo, który szybko tworzy delikatną mleczną pianę, a następnie w optymalnej temperaturze podaje ją prosto do filiżanki.
Ekspres do kawy Philips EP 3243 wyposażona jest w wbudowaną młynkiem do kawy z trwałe płaskie ceramicznego i możliwością ustawienia stopnia mielenia (12 pozycji), która wpływa na smak gotowego napoju. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 1800 ml, a pojemnik na kawę może pomieścić do 275 g ziaren. Stanowi przygotowanie espresso i americano (espresso rozcieńczony ciepłą wodą w proporcji 1:1).
Tak samo jest w stanie podawać podgrzaną do 90 °C wody, odpowiedni do parzenia każdego rodzaju herbaty i ziołowe opłat. Nowoczesny mikroprocesorowy system sterowania daje możliwość dostosowania intensywność napoju (3 stopnie) i regulować jego temperaturę (3 stopień). Łatwe i drobne naprawy konstrukcja zawiera wyjmowany naparu blok, bojler o mocy 1500 W, regulowany dozownik i wysokiej jakości pompę Ulka Saeco, zdolną wytrzymać maksymalne ciśnienie do 15 bar. Dysza do cappuccino LatteGo, taca ociekowa na skropliny i pojemnik na fusy można myć w zmywarce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Modyfikacje Philips Series 3200 EP3243/50
Ceny na Philips Series 3200 EP3243/50 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 3200 EP3243/50 biały | od 1 436 zł | 2 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3241/50 czarny | od 2 299 zł | 5 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3246/70 grafit | od 1 481 zł | 2 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3249/70 srebrny | od 2 290 zł | 7 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3242/60 szary | od 2 899 zł | 1 oferta |