SSD Patriot Memory P400 P400P1TBM28H 1 TB
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Patriot Memory P400P1TBM28H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory P400 P400P1TBM28H 1 TB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot P400 PCI-E 4.0 SSD - 1TB | 386 zł |
Patriot Viper P400 PCie NVme 1TB HD-SSDM2-PDP-055 | 350 zł |
Dysk PATRIOT P400 1TB SSD | 349 zł |
Dysk PATRIOT P400 1TB SSD P400P1TBM28H | 349 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →