SSD Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 GB
Zdjęcia 7 |
Patriot Memory P310P480GM28 |
|
Nadaje się do komputerów stacjonarnych i laptopów. Niska cena według standardów NVMe SSD.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 GB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Dysk SSD P310 480GB M.2 2280 1700/1500 PCIe NVMe Gen3 x 4 DGPATWK4 | 169 zł |
Patriot P310 PCIe NVMe 480GB HD-SSDM2-PDP-058 | 179 zł |
Dysk PATRIOT P310 480GB SSD | 171 zł |
Dysk SSD M.2 PATRIOT P310 M.2 2280″ 480 GB PCIe Gen3 x4 1700MB/s 1500MS/s | 221 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28
Ceny na Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28 240 GB | od 95 zł | 19 oferty | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 GB | od 105 zł | 27 oferty | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P960GM28 960 GB | od 698 zł | 1 oferta | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 TB | od 350 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →