Zestaw narzędziowy NEO 09-752
NEO 09-752 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 09-752
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO zestaw kluczy płasko-oczkowych 6-22 mm 12 sztuk 09-752 | 109 zł |
Zestaw kluczy płasko-oczkowych NEO 09-752 (12 elementów) | 100 zł |
Neo Neo Klucze płasko-oczkowe 6-22 mm, zestaw 12 szt. | 102 zł |
Neo Zestaw kluczy płasko-oczkowych 6-22mm 12szt. (09-752) | 129 zł |
NEO Klucze płasko-oczkowe 6-22 mm, zestaw 12 szt. 09-752 | 104 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego NEO 09-752:
- Rozmiary: 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →