Płyta główna MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Stylowa, pełnowymiarowa płyta główna klasy konsumenckiej z oferty MSI, zbudowana w oparciu o topowy chipset flagowego chipsetu Intel Z790. To dobrze wyposażona pełnowymiarowa płyta główna ATX z serii MSI MPG, przeznaczona do instalacji procesorów Intel Core 12. i 13. generacji z mikroarchitekturą Alder Lake i Raptor Lake. Zaprojektowany do tworzenia wysokowydajnych środowisk gier i pracy do gier 4K, przetwarzania treści wizualnych, grafiki 3D, modelowania 3D i nie tylko.
MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 została wyposażona w zaawansowany 18-fazowy cyfrowy podsystem zasilania z wysokiej jakości podstawą elementarną oraz wszechobecnym chłodzeniem obwodów zasilających i kluczowych elementów. Płyta może pomieścić do 128 GB pamięci RAM DDR4 o maksymalnej częstotliwości 5333 MHz i obsługuje technologię przetaktowywania pamięci RAM Intel XMP 3.0. Wzmocnione włóknem stalowym złącze PCI-E przeznaczone jest do montażu ciężkich i dużych kart graficznych poziomu RTX 3090 z potrójnym systemem chłodzenia. Płyta obsługuje również podłączenie do pięciu reaktywnych dysków SSD M.2, z których część pracuje na magistrali PCI-E 5.0 i jest wyposażona w radiatory do chłodzenia przegrzanych kontrolerów pamięci. Do szybkiego przetwarzania ruchu sieciowego płyta została wyposażona w kontroler Intel LAN o przepustowości 2,5 Gb/s oraz moduł bezprzewodowy Wi-Fi 6.
Kup MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4
MSI MPG Z790 Edge WiFi DDR4 płyta główna ATX - obsługuje procesory Intel 1 | 1 491 zł |
Płyta główna MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 | 1 491 zł |
Płyta główna MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4, ATX - obsługuje procesory Intel | 1 603 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! MSI MPG Z790 EDGE WIFI LGA1700 ATX MB DDR4 2xPCI-Ex | 1 485 zł |
Modyfikacje MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4
Ceny na MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 |
---|---|---|---|---|
MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 | od 1 485 zł | 4 oferty | ||
MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR5 | od 1 791 zł | 3 oferty |