Płyta główna MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR5
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Stylowa, masywna, śnieżnobiała płyta główna firmy MSI, która została wydana w ramach serii MPG 2023. Podobnie jak wszyscy członkowie siostrzanej linii Edge, jest przeznaczony dla graczy, blogerów gamingowych i streamerów, którzy chcą stworzyć modny i stylowy system o wyróżniającym się wyglądzie. Jest wyposażony w gniazdo procesora Intel LGA 1700 i działa w oparciu o logikę systemową B760 średniego poziomu.
Przeznaczony do tworzenia systemów do gier i pracy opartych na procesorach Intel Core 12. i 13. generacji z mikroarchitekturą Alder Lake i Raptor Lake. Zapewnia solidną podstawę dla pełnowymiarowych i kompaktowych systemów do gier i pracy ze wzrostem wydajności wymaganym do gier 2K/4K, przetwarzania treści wizualnych, renderowania 3D, kompilowania i nie tylko. MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR5 została wyposażona w zaawansowany 18-fazowy cyfrowy podsystem zasilania z wysokiej jakości podstawą elementarną, masywnym radiatorem VRM, a także dodatkowym chłodzeniem obwodów zasilających i modułami pamięci M.2.
Może zainstalować do 128 GB pamięci RAM DDR4 z maksymalną częstotliwością 7200 MHz i obsługą technologii Intel XMP 3.0. Złącze PCI-E, wzmocnione włóknem stalowym, pozwala bez większych obaw używać wielkogabarytowych kart graficznych na poziomie RTX 3080 z dwoma lub trzema masywnymi gramofonami. Ponadto płyta obsługuje do pięciu reaktywnych dysków SSD M.2, z których część działa za pośrednictwem magistrali PCI-E 4.0. Do obsługi ruchu sieciowego wykorzystywany jest kontroler Intel LAN o przepustowości 2,5 Gb/s oraz moduł bezprzewodowy Wi-Fi 6.
Kup MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR5
MSI MPG Z790 Edge WiFi płyta główna ATX - obsługuje procesory Intel 12 i 1 | 1 966 zł |
MSI MPG Z790 EDGE WIFI P?yta g?ówna - Intel Z790 - Intel LGA1700 socket - | 2 199 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! MSI MPG Z790 EDGE WIFI LGA1700 ATX MB DDR5 2xPCI-Ex | 1 819 zł |
Modyfikacje MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR5
Ceny na MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR5 |
---|---|---|---|---|
MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR4 | od 1 485 zł | 4 oferty | ||
MSI MPG Z790 EDGE WIFI DDR5 | od 1 819 zł | 3 oferty |