Klocki Lego Triceratops Research 76959
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Lego Triceratops Research 76959 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Triceratops Research 76959
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO Jurassic World Badanie triceratopsa (76959) WielokolorowyKlocki Lego Jurassic World Badanie triceratopsa (76959) Dzieci, które interesują się dinozaurami i fajnymi samochodami, pokoc... więcejhają ten kolekcjonerski zestaw Lego® Jurassic World Badanie triceratopsa (76959). Ten wspaniały prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat zawiera szczegółowy model Forda Explorera z „Parku Jurajskiego” z wbudowanym systemem nawigacji do śledzenia dinozaurów i miejscem na dwie minifigurki — dr Ellie Sattler i Iana Malcolma. Zestaw zawiera także ruchomego triceratopsa, kupę dinozaura do zbudowania z trującą jagodą w środku i łopatę, dzięki czemu dzieci mogą odegrać słynną scenę z „Parku Jurajskiego”, która zainspirowała ten zestaw. MediaMarkt.plZłóż skargę | 188 zł |
LEGO Jurassic World 76959 Badanie triceratopsaDzieci, które interesuj? si? dinozaurami i fajnymi samochodami, pokochaj? ten kolekcjonerski zestaw LEGO® Jurassic World Bada... więcejnie triceratopsa (76959). Ten wspania?y prezent dla dzieci w wieku od o?miu lat zawiera szczegó?owy model Forda Explorera z Parku Jurajskiego z wbudowanym systemem nawigacji do ?ledzenia dinozaurów i miejscem na dwie minifigurki dr Ellie Sattler i Iana Malcolma. Zestaw zawiera tak?e ruchomego triceratopsa, kup? dinozaura do zbudowania z truj?c? jagod? w ?rodku i ?opat?, dzi?ki czemu dzieci mog? odegra? s?ynn? scen? z Parku Jurajskiego, która zainspirowa?a ten zestaw.LEGO BuilderDzieci mog? cieszy? si? ?atwym i intuicyjnym budowaniem dzi?ki aplikacji LEGO Builder. Mog? w niej przybli?a? i obraca? model w 3D, zapisywa? zestawy i ?ledzi? post?py.Wspania Proshop.plZłóż skargę | 192 zł |
Klocki LEGO Jurassic World Badanie triceratopsa 76959LEGO® Jurassic Park Badanie triceratopsa Dzieci, które interesują się dinozaurami i fajnymi samochodami, pokochają ten kolekc... więcejjonerski zestaw LEGO® Jurassic World Badanie triceratopsa (76959). Ten wspaniały prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat zawiera szczegółowy model Forda Explorera z „Parku Jurajskiego” z wbudowanym systemem nawigacji do śledzenia dinozaurów i miejscem na dwie minifigurki — dr Ellie Sattler i Iana Malcolma. Zestaw zawiera także ruchomego triceratopsa, kupę dinozaura do zbudowania z trującą jagodą w środku i łopatę, dzięki czemu dzieci mogą odegrać słynną scenę z „Parku Jurajskiego”, która zainspirowała ten zestaw. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 281 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 222 Wysokość pudełka (mm): 76 Waga opakowania (kg): 0,45 Fajny zestaw dla dzieci uwielbiających dinozaury Dzięki zestawowi inspirowanemu kultową sceną z „Parku Jurajskiego” możesz wsiąść za kółko Forda Explorera i pomóc choremu triceratopsowi! Wiele godzin twórczej zabawy Gdy tylko dzieci zbudują ten rozpalający wyobraźnię zestaw, mogą rzucić się w wir akcji rodem z „Parku Jurajskiego”. Ford Explorer Zawiera pokładowy system nawigacji. Kupa dinozaura do zbudowania Wydostań toksyczną jagodę ukrytą w kupie! Dwie minifigurki LEGO® Wciel się w dr. Iana Malcolma i dr Ellie Sattler. Poznaj całą serię Ten zestaw jest częścią szerokiej oferty zestawów konstrukcyjnych LEGO® Jurassic World, które zachwycą fanów w każdym wieku. Oto cyfrowy wymiar budowania Dzieci mogą przybliżać i obracać modele w 3D oraz śledzić postępy dzięki zabawnej i intuicyjnej aplikacji LEGO® Builder. LEGO Builder Dzieci mogą cieszyć się łatwym i intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy. Wspaniałe dinozaury W ofercie LEGO® Jurassic World fani w każdym wieku znajdą coś dla siebie bez względu na to, czy wolą odtwarzać słynne sceny z filmów lub seriali animowanych, czy też po prostu budować modele, którymi można się później pochwalić. Zestaw dla dzieci, które kochają dinozaury i zabawkowe pojazdy — odtwórz niezapomnianą scenę z „Parku Jurajskiego” dzięki temu zestawowi Badanie triceratopsa (76959) zawierającemu Forda Explorera do zbudowania i kupę dinozaura Dinozaur i dwie minifigurki — ruchoma figurka triceratopsa oraz minifigurki Iana Malcolma i dr Ellie Sattler z łopatą do wydostania ukrytej toksycznej jagody z kupy dinozaura Ford Explorer — zabawkowy pojazd jest wypełniony realistycznymi szczegółami terenówki z „Parku Jurajskiego”, a w środku ma miejsce na minifigurki oraz pokładowy system nawigacji Pomysł na prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat — tym 281-elementowym zestawem można się bawić w pojedynkę lub ze znajomymi. Podaruj go na urodziny, święta lub z innej okazji Maxelektro.plZłóż skargę | 270 zł |
LEGO 76959 Jurassic World Badanie triceratopsaKlocki LEGO Jurassic World Badanie Triceratopsa. Dołącz do dr Ellie Sattler i Iana Malcolma w ich misji badawczej. Wyrusz For... więcejdem Explorerem i skorzystaj z pokładowego systemu nawigacji, aby znaleźć dinozaury. Uważaj! Jest triceratops i nie wygląda za dobrze. Wyskocz z terenówki i zajmij się chorym dinozaurem. Następnie użyj łopaty, aby przekopać się przez ogromną kupę i dowiedzieć się, co spowodowało chorobę! Zestaw z mnóstwem możliwości dla dzieci uwielbiających dinozaury! Electro.plZłóż skargę | 200 zł |
LEGO Jurassic World Badanie triceratopsa 76959 | 235 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Lego Jurassic WorldPorównaj w tabeli →
od 476 zł
wiek 9+, unisex, zwierzęta, elementów 810 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 490 zł
wiek 18+, unisex, zwierzęta, elementów 1212 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 168 zł
wiek 4+, unisex, zwierzęta, elementów 140 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 112 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 198 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 137 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 577 szt.
od 89 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 211 szt., bohaterów 1 szt.
od 261 zł
wiek 9+, unisex, science fiction, elementów 512 szt., bohaterów 3 szt.
od 200 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 240 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 177 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 281 szt., bohaterów 2 szt.
od 200 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 360 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 147 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 129 szt., bohaterów 3 szt.
od 400 zł
wiek 12+, unisex, science fiction, elementów 693 szt., bohaterów 6 szt.
od 2 489 zł
wiek 8+, dla chłopców, science fiction, elementów 1019 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 135 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 139 szt., bohaterów 2 szt.
od 499 zł
wiek 6+, dla chłopców, science fiction, elementów 222 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 200 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 210 szt., bohaterów 4 szt.
od 650 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 289 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 172 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 254 szt., bohaterów 3 szt.
od 510 zł
wiek 7+, dla chłopców, science fiction, elementów 447 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 374 zł
wiek 8+, unisex, zwierzęta, elementów 466 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
Wideo recenzje
NOWY TRICERATOPS (76959)! / RECENZJA
4 czerwca 202315 776 przegląd
BADANIE TRICERATOPSA LEGO JURASSIC PARK 76959 RECENZJA
28 czerwca 20237 616 przegląd
(Almost Perfect) Lego Jurassic Park Set 76959 Triceratops Research Review
4 czerwca 2023445 przegląd
LEGO Jurassic Park Triceratops Research (76959) - 2023 Set Review
27 maja 20239 893 przegląd
LEGO Jurassic Park Triceratops Research Review! 2023 set 76959!
20 maja 202321 624 przegląd
EARLY Review: LEGO Jurassic Park 76959 Triceratops Research!
22 maja 2023554 przegląd
Early review: LEGO Jurassic Park 76959 Triceratops Research!
24 kwietnia 20233 353 przegląd
LEGO Jurassic Park Triceratops Research 76959 Build and Review! Another early look at a new set!
19 maja 20231 222 przegląd
LEGO JURASSIC WORLD 30TH ANNIVERSARY - LEGO TRICERATOPS RESEARCH (76959) #shorts
8 marca 2023604 przegląd
LEGO Jurassic World Triceratops Research 76959 - Speed Build Review
17 sierpnia 20235 407 przegląd
LEGO Jurassic Park 76959 Triceratops Research - LEGO Speed Build Review
7 czerwca 2023143 014 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 160 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 282 szt., bohaterów 5 szt.
od 133 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 253 szt., bohaterów 6 szt.
od 180 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 232 szt.
od 249 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 271 szt., bohaterów 2 szt.
od 70 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 257 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 157 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 289 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 123 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 283 szt., bohaterów 7 szt.
od 80 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 329 szt., bohaterów 8 szt.