Klocki Lego Construction Bulldozer 60252
Zdjęcia 5 |
Lego Construction Bulldozer 60252 2020 rokCity |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Construction Bulldozer 60252
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lego LEGO City Buldożer budowlany 60252 | 76 zł |
Lego city, buldożer budowlany, 60252 | 76 zł |
Lego City 60252 Buldożer budowlany | 261 zł |
LEGO City, klocki Buldożer budowlany, 60252 | 295 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości klocków Lego Construction Bulldozer 60252:
- Rozmiar spychacza: 120x60x80 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →