Patelnia Klausberg KB-7310 26 cm
Zdjęcia 3 |
Klausberg KB-7310 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7310 26 cm
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KLAUSBERG KB-7310 26 cm | 70 zł |
PATELNIA GRANITOWA 26cm KLAUSBERG KB-7310 | 57 zł |
Patelnia KLAUSBERG KB-7310 26 cm | 70 zł |
Patelnia Klausberg 26cm | 67 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Klausberg KB-7310
Ceny na Klausberg KB-7310 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7307 20 cm | od 43 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7308 22 cm | od 47 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7309 24 cm | od 53 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7310 26 cm | od 57 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7311 28 cm | od 75 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →