Słuchawki
Jabra Evolve 40 Stereo USB-A UC (6399-829-209)
Zdjęcia 5 |
Jabra Evolve 40 Stereo USB-A UC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve 40 Stereo USB-A UC
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve 40 Duo ATJABVP00000158 | 426 zł |
Nauszne Jabra Evolve 40 UC Stereo SL-JAB-0011 | 317 zł |
Słuchawki JABRA Evolve 40 UC Stereo | 416 zł |
Jabra Evolve 40 DUO 3,5mm (bez USB) 37570 | 288 zł |
Słuchawki JABRA Evolve 40 UC Stereo | 416 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości słuchawek Jabra Evolve 40 Stereo USB-A UC:
- Obsługa technologii ujednoliconej komunikacji
- Wskaźnik zajętości
- Evolve 40 Stereo MS - zoptymalizowany dla Microsoft Lync
PolecamyPorównaj w tabeli →