Słuchawki
Jabra Evolve 30 II Stereo USB-A UC (5399-829-309)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Jabra Evolve 30 II Stereo USB-A UC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve 30 II Stereo USB-A UC
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve 30 II Stereo USB/3,5mm ATJABVP00000305 | 304 zł |
Słuchawki z mikrofonem JABRA Czarny 5399-829-309 | 354 zł |
Jabra Evolve 30 II Stereo USB/3,5mm 39328 | 304 zł |
Jabra Evolve 30 II UC Stereo 5399-829-309 | 422 zł |
Słuchawki JABRA Evolve 30 II Stereo | 276 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →