Słuchawki
Jabra Evolve 40 Mono USB-A UC (6393-829-209)
Zdjęcia 5 |
Jabra Evolve 40 Mono USB-A UC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Evolve 40 Mono USB-A UC
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Evolve 40 UC Mono (Headset only) | 237 zł |
Jabra Evolve 40 Mono ATJABVP00000168 | 383 zł |
Mono Jabra Evolve 40 Mono SL-JAB-0052 | 350 zł |
Jabra Evolve 40 Mono 36665 | 405 zł |
Jabra EVOLVE 40 UC Mono USB Headband, Noise cancelling 6393-829-209 | 339 zł |
pokaż 18 ofert
Modyfikacje modelu:
- Evolve 40 Mono MS - zoptymalizowany dla Microsoft Lync
PolecamyPorównaj w tabeli →