SSD Intenso Premium M.2 3835470 2 TB
Intenso 3835470 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Premium M.2 3835470 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INTENSO SSD 20TB Premium M2 PCI3 3835470 | 731 zł |
Intenso PREMIUM - SSD - 2 TB - PCIe 3.0 x4 (NVMe) | 601 zł |
INTENSO SSD 2,0 TB Premium M.2 PCI3 | 617 zł |
Modyfikacje Intenso Premium M.2 3835470
Ceny na Intenso Premium M.2 3835470 |
---|---|---|---|---|
Intenso Premium M.2 3835440 250 GB | od 114 zł | 3 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835450 500 GB | od 175 zł | 5 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835460 1 TB | od 315 zł | 6 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835470 2 TB | od 601 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →