SSD Intenso Top 3812450 512 GB
Wideo 2 |
Intenso 3812450 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Top 3812450 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso Dysk twardy SSD 512 GB Sata 3 500/490 MB/s odporny na uderzenia ni | 219 zł |
Dysk SSD Intenso 512GB 2.5" SATA III (3812450) | 175 zł |
Dysk SSD Intenso Top, 2.5', 512 GB, SATA III, 520 Mb/s | 236 zł |
Intenso 512gb Ssd Czarny 3812450 | 178 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intenso Top 3812450
Ceny na Intenso Top 3812450 |
---|---|---|---|---|
Intenso Top 3812430 128 GB | od 71 zł | 3 oferty | ||
Intenso Top 3812440 256 GB | od 97 zł | 2 oferty | ||
Intenso Top 3812450 512 GB | od 175 zł | 5 oferty | ||
Intenso Top 3812460 1 TB | od 363 zł | 2 oferty | ||
Intenso Top 3812470 2 TB | od 505 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →