SSD Intenso Premium 3823440 256 GB
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Intenso 3823440 2022 rokzewnętrzny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Premium 3823440 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk zewnętrzny SSD Intenso Portable SSD Premium Edition 256GB Szary (3823 | 172 zł |
Zewnętrzny dysk twardy SSD INTENSO Premium Edition, 1.8”, 256 GB, USB 3.0, | 174 zł |
Intenso Externe 1.8 256gb Usb 3.0 Ssd Szary 3823440 | 213 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intenso Premium 3823440
Ceny na Intenso Premium 3823440 |
---|---|---|---|---|
Intenso Premium 3823430 128 GB | od 111 zł | 5 oferty | ||
Intenso Premium 3823440 256 GB | od 172 zł | 5 oferty | ||
Intenso Premium 3823450 512 GB | od 229 zł | 5 oferty | ||
Intenso Premium 3823460 1 TB | od 358 zł | 3 oferty | ||
Intenso Premium 3823470 2 TB | od 530 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →