SSD Intenso Premium 3823450 512 GB
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Intenso 3823450 2022 rokzewnętrzny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Premium 3823450 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso External SSD Premium - 512GB | 245 zł |
Zewnętrzny dysk twardy SSD INTENSO Premium Edition, 1.8”, 512 GB, USB 3.0, | 299 zł |
Intenso Externe 1.8 512gb Usb 3.0 Ssd Szary 3823450 | 229 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intenso Premium 3823450
Ceny na Intenso Premium 3823450 |
---|---|---|---|---|
Intenso Premium 3823430 128 GB | od 111 zł | 5 oferty | ||
Intenso Premium 3823440 256 GB | od 172 zł | 5 oferty | ||
Intenso Premium 3823450 512 GB | od 229 zł | 4 oferty | ||
Intenso Premium 3823460 1 TB | od 358 zł | 3 oferty | ||
Intenso Premium 3823470 2 TB | od 530 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →