SSD Intenso Top 3812460 1 TB
Wideo 2 |
Intenso 3812460 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Top 3812460 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD INTENSO Top, 2.5', 1 TB, SATA III, 520 MB/S | 363 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Intenso Dysk SSD 1TB Sata III, 2,5'' TOP (read: 520MB/ | 281 zł |
Intenso 2.5 Ssd Top Sata 3 1tb Hard Drive Czarny 3812460 | 448 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intenso Top 3812460
Ceny na Intenso Top 3812460 |
---|---|---|---|---|
Intenso Top 3812430 128 GB | od 71 zł | 3 oferty | ||
Intenso Top 3812440 256 GB | od 97 zł | 2 oferty | ||
Intenso Top 3812450 512 GB | od 175 zł | 5 oferty | ||
Intenso Top 3812460 1 TB | od 281 zł | 3 oferty | ||
Intenso Top 3812470 2 TB | od 505 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →