SSD Intenso Premium M.2 3835450 500 GB
Intenso 3835450 2022 rokNVMe |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Premium M.2 3835450 500 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso SSD M2 500 GB Premium NVMe PCIe 30 x 4 3835450 | 246 zł |
Dysk SSD Intenso Premium 500GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (3835450) | 205 zł |
Intenso Premium 500gb Ssd M.2 Czarny 3835450 | 175 zł |
Intenso 500 GB M2 SSD PCIe Premium do 2100 MB/s napęd stały PCI Express Ge | 193 zł |
Modyfikacje Intenso Premium M.2 3835450
Ceny na Intenso Premium M.2 3835450 |
---|---|---|---|---|
Intenso Premium M.2 3835440 250 GB | od 114 zł | 3 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835450 500 GB | od 175 zł | 4 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835460 1 TB | od 310 zł | 4 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835470 2 TB | od 601 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →