Procesor Intel Core i3 Alder Lake i3-12300 OEM (CM8071504650906)
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Intel Core i3 Alder Lake i3-12300 OEM |
|
Architektura hybrydowa, która łączy wysokowydajne (rdzenie o wysokiej wydajności) i energooszczędne (rdzenie o efektywnej wydajności). Obsługuje standard DDR5 i interfejs PCI Express 5.0.
Rdzenie o wysokiej wydajności to rdzenie o wysokiej wydajności zdolne do jednoczesnego wykonywania do dwóch wątków obliczeniowych. Wydajny rdzeń — energooszczędne rdzenie nie obsługują technologii Hyper-Threading i są zaprojektowane do obsługi obciążeń w tle.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Alder Lake i3-12300 OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor Intel Core i3-12300, 3.5 GHz, 12 MB, OEM (CM8071504650906) | 855 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! INTEL Core i3-12300 3.5GHz LGA1700 12M Cache Tray CP | 874 zł |
Procesor Intel Core i3-12300, 3.5 GHz, 12 MB, OEM (CM8071504650906) | 865 zł |
Procesor Intel Core i3-12300, 3.5 GHz, 12 MB, OEM (CM8071504650906) | 881 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i3 Alder Lake
Ceny na Intel Core i3 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100 BOX | od 463 zł | 28 oferty | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100 OEM | od 449 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100F BOX | od 399 zł | 26 oferty | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12100F OEM | od 388 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i3 Alder Lake i3-12300 OEM | od 855 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →