Procesor Intel Xeon Gold 2nd Gen 6210U (CD8069504198101)
7 718 zł Kup! Procesor serwerowy Intel Intel Xeon Gold 6210U 2.5 GHz (20C40T) Tray SockeMorele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6210U |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Intel Xeon Gold 2nd Gen
Ceny na Intel Xeon Gold 2nd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5217 | od 8 712 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5218 | od 3 551 zł | 15 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5220 | od 10 725 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 5222 | od 5 785 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6210U | od 7 718 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6226 | od 2 922 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6230 | od 2 048 zł | 7 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6234 | od 8 614 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6240 | od 5 770 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6244 | od 12 134 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248 | od 10 652 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6248R | od 7 600 zł | 7 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6252 | od 5 422 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Gold 2nd Gen 6254 | od 21 388 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →