Bateria wodociągowa Franke Atlas Neo Sensor 115.0625.523
Zdjęcia 5 |
Franke Atlas Neo Sensor 115.0625.523 |
|
Automatyczne wyłączenie dopływu wody po 30 sekundach.
Zakres rozpoznawania czujnika: 5 - 10 cm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Atlas Neo Sensor 115.0625.523
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Bateria zlewozmywakowa z wyciąganą wylewką Atlas Neo Sensor - stal | 2 729 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke atlas neo sensor | 2 729 zł |
Franke Atlas Sensor Czarny Stal szlachetna | 2 979 zł |
Franke Atlas Neo Sensor bateria kuchenna stojąca z wyciągana wylewką czarn | 2 979 zł |
Franke Atlas Sensor Stal szlachetna | 2 729 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →