Plecak FjallRaven Kanken Laptop 13 13 l
Wideo 16Zdjęcia 15 |
FjallRaven Kanken Laptop 13 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Kanken Laptop 13 13 l
Wszystkie ceny 76 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FJÄLLRÄVEN 23523 Kånken Laptop 13" plecak sportowy unisex - Super Grey One | 499 zł |
Plecak na laptopa Fjallraven Kanken Laptop 13" black - ONE SIZE | 500 zł |
Fjällräven Plecak Kanken 35 cm Komora na laptopa navy - Unisex - Dorośli | 515 zł |
Fjällräven Fjällräven Kånken Laptop 13" Black 13 L Plecak Black F23523-550 | 439 zł |
Plecaki Fjallraven FJÄLLRÄVEN Kanken Laptop 13" - Acorn | 581 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Kanken Laptop 13
Ceny na FjallRaven Kanken Laptop 13 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken Mini 7 l | od 219 zł | 178 oferty | ||
FjallRaven Kanken Laptop 13 13 l | od 420 zł | 83 oferty | ||
FjallRaven Kanken 16 l | od 304 zł | 283 oferty | ||
FjallRaven Kanken Laptop 15 18 l | od 300 zł | 82 oferty | ||
FjallRaven Kanken Laptop 17 20 l | od 460 zł | 48 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →