Namiot Ferrino Nemesi 1 Pro (91211MOOFR)
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Ferrino Nemesi 1 Pro
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:1
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:1.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Nemesi 1 Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Tent NEMESI 1 Pro FR Namiot Dorośli Unisex Olive Green Zielony Jed | 1 081 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Nemesi 1 Pro | 1 140 zł |
Ferrino Namiot nemesi 1 91166LOOFR | 1 196 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Ferrino Nemesi 1 Pro
Ceny na Ferrino Nemesi 1 Pro |
---|---|---|---|---|
Ferrino Nemesi 1 Pro | od 1 081 zł | 4 oferty | ||
Ferrino Nemesi 2 Pro | od 810 zł | 3 oferty | ||
Ferrino Nemesi 3 Pro | od 1 485 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →