Намет Ferrino Nemesi 1 Pro (91211MOOFR)
Відео 3Фото 12 |
Ferrino Nemesi 1 Pro
Призначення:трекінговий
Кількість місць:1
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:1.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Nemesi 1 Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Tent NEMESI 1 Pro FR Namiot Dorośli Unisex Olive Green Zielony Jed | 1 078 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Nemesi 1 Pro | 1 140 zł |
Ferrino Nemesi 1 Pro Tent Zielony 1 Place | 930 zł |
Ferrino Namiot nemesi 1 91166LOOFR | 1 187 zł |
Відеоогляди
Модификації Ferrino Nemesi 1 Pro
Ціни на Ferrino Nemesi 1 Pro |
---|---|---|---|---|
Ferrino Nemesi 1 Pro | від 930 zł | 5 пропозицій | ||
Ferrino Nemesi 2 Pro | від 808 zł | 6 пропозицій | ||
Ferrino Nemesi 3 Pro | від 1 485 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →