Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce WF-2950DWF (C11CK62401)
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Wielofunkcyjne urządzenie atramentowe 4 w 1 obsługujące kolorową i monochromatyczną drukarkę, skaner z automatycznym podajnikiem dokumentów (ADF, do 30 stron), kopiarkę z szybkim zoomem i faksem. Jest pozycjonowany jako przystępny cenowo produkt przeznaczony dla małych środowisk biurowych (zalecana miesięczna liczba wydruków do 3000 stron/miesiąc). Markowy czarny atrament pigmentowy Epson DURABrite Ultra, który zastosowano w tym modelu, wysycha błyskawicznie i nie rozmazuje się, nie boi się wilgoci i kropel wody oraz nie rozmazuje się podczas używania markerów i zakreślaczy.
Ponadto, dzięki ultramałym rozmiarom kropel, technologia druku PrecisionCore gwarantuje bardzo szczegółowe obrazy monochromatyczne nawet na zwykłym papierze biurowym. Szybkość, z jaką Epson WorkForce Epson WorkForce WF-2950DWF drukuje strony monochromatyczne i kolorowe standardowej jakości, wynosi 10 i 5 str./min. Podczas kopiowania lub skanowania wielostronicowych oryginałów automatyczny system podawania przyspieszy Twoją pracę. Dzięki adapterowi Wi-Fi urządzenie może łatwo integrować się z sieciami bezprzewodowymi i przyjmować zadania drukowania z gadżetów i laptopów z systemami Android, iOS i Windows.
Kup Epson WorkForce WF-2950DWF
Epson WorkForce WF-2950DWF - Multifunction printer - colour - ink-jet - 21 | 555 zł |
Epson WorkForce WF-2950DWF All in One Printer Drukarka atramentowa Wielofu | 586 zł |
Epson Workforce Wf-2950dwf Multifunction Printer Posrebrzany MGS0000013601 | 474 zł |
Epson MF ENCRE WF-2950DWF C11CK62402 | 579 zł |