Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce WF-2930DWF
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Stylowe, niezawodne i stosunkowo kompaktowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne w formacie A4, które może pełnić funkcje drukarki kolorowej/monochromatycznej, szybkiego skanera płaskiego z czujnikiem CIS, kopiarki z wygodnym skalowaniem, a nawet faksu. Na uwagę zasługuje także obecność wbudowanego modułu Wi-Fi oraz wygodny system sterowania z kolorowym ekranem LED o przekątnej 1,45".
Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku w małych biurach. Czarny atrament pigmentowy Epson DURABrite to wykorzystywane do druku czarno-białego Ultra, które błyskawicznie schną, nie rozmazują się, nie boją się wilgoci i kropelek wody, a także nie unoszą się podczas używania markerów czy zakreślaczy.Opatentowana technologia druku PrecisionCore firmy Epson zapewnia ultramały rozmiar kropli, co w turn zapewnia wysoką szczegółowość i wyraźny zarys obrazów monochromatycznych nawet na standardowym papierze biurowym.Trwały mechanizm drukujący i niezawodna ścieżka papieru zapewniają umiarkowane prędkości wydruku dokumentów monochromatycznych i kolorowych (10 i 5 str./min w jakości ISO).Dzięki Wi-Fi adaptera, to urządzenie wielofunkcyjne można łatwo zintegrować z sieciami bezprzewodowymi i odbierać zadania drukowania ze smartfonów, tabletów i laptopów (Android, iOS i Windows).Współpracuje ze standardowymi wkładami EPSON 604 (zasób czarno-biały - 150 stron, kolor. 130 stron) oraz wkłady Epson 604XL o dużej pojemności (b/w – 500 stron, kolor – 350 stron).
Kup Epson WorkForce WF-2930DWF
Wszystkie ceny 6 →Epson Encre C11CK63403 Drukarka Czarny | 442 zł |
Epson WorkForce WF-2930DWF All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne | 451 zł |
Epson Workforce Wf-2930dwf Multifunction Printer Posrebrzany One Size / EU | 456 zł |
Epson WorkForce WF-2930DWF - Multifunction printer - colour - ink-jet - 21 | 589 zł |
Epson Encre C11CK63403 Drukarka Czarny | 441 zł |
Epson WorkForce WF-2935DWF All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne | 952 zł |