Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce WF-2960DWF
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Dobrze wyważona i stosunkowo niedroga atramentowa wielofunkcyjna drukarka atramentowa do małego biura, która może pełnić funkcje drukarki kolorowej i monochromatycznej, skanera z automatycznym podajnikiem dokumentów (ADF, do 30 stron), kopiarki z szybkim zoomem i faksu. Obsługuje użyteczną funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, pozycjonowaną jako niedrogi produkt średniej klasy z zalecaną miesięczną liczbą wydruków do 3000 stron / miesiąc.
Markowy czarny atrament pigmentowy marki Epson, zastosowany w urządzeniu wielofunkcyjnym Epson WorkForce WF-2960DWF, wysycha błyskawicznie i nie rozmazuje się, nie boi się wilgoci i kropel wody oraz nie rozmazuje się podczas używania markerów i zakreślaczy. Technologia kontroli wielkości kropli gwarantuje bardzo szczegółowe obrazy monochromatyczne nawet na zwykłym papierze biurowym.
Przy użyciu specjalnego grubego papieru fotograficznego można uzyskać fotorealistyczne obrazy o wymiarach 10x15 i 13x18 cm.Dzięki adapterowi Wi-Fi urządzenie może przyjmować zadania drukowania z gadżetów i laptopów z systemami Android, iOS i Windows. Wbudowany port Fast Ethernet LAN umożliwia integrację urządzenia wielofunkcyjnego z lokalną siecią grupy roboczej. Współpracuje z kartridżami EPSON 503 (wydajność cz/b – 210 stron, kolor – 165 stron) lub wysokowydajnymi wkładami Epson 503XL (cz/b – 550 stron, kolor – 470 stron).
Kup Epson WorkForce WF-2960DWF
Epson WorkForce WF-2965DWF - Multifunction printer - colour - ink-jet - 21 | 1 027 zł |
Epson WorkForce WF-2960DWF All in One Printer Drukarka atramentowa Wielofu | 543 zł |
Epson MF Encre WF-2960DWF | 583 zł |
Epson Workforce Wf-2960dwf Multifunction Printer Posrebrzany MGS0000012879 | 529 zł |
Epson WorkForce WF-2960DWF - Multifunction printer - colour - ink-jet - 21 | 679 zł |