Smartfon CUBOT King Kong 7 128 GB (CUB046BS00338)
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
CUBOT King Kong 7 128 GB
Wyświetlacz:6.36 ", 2300x1080, 400 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio P60
Aparat:3 moduły, 64 MP, + 16 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup CUBOT King Kong 7 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CUBOT Kingkong 7 smartfon bez umowy 636 cala zewnętrzny telefon komórkowyKamera może być również używana do robienia zdjęć pod wodą: zewnętrzny telefon KingKong 7 jest wyposażony w potrójny aparat fotograficzny 68 MP AI i aparat 32 MP, obiektyw makro 5 MP i obiektyw szerokokątny 16 MP. dzięki czemu można robić zdjęcia w wielu różnych sceneriach. wodoszczelna wydajność kamery, nawet jeśli są pod wodą, możesz nadal robić... więcejzdjęcia. dzięki czemu można robić wyraźne zdjęcia przy słabym świetle.
Wytrzymały, odporny na uderzenia, wodoszczelny, pyłoszczelny i wstrząsy smartfon King Kong 7 Outdoor został zaprojektowany z wysokim stopniem ochrony IP68 i IP69K, ma dobrą odporność na kurz, nawet w przypadku złego otoczenia. Smartfon King Kong 7 bez umowy, może wytrzymać ekstremalne zimne i gorące otoczenie. Bez względu na to, czy jesteś w zimnych górach, czy też na gorącym balastze, działa bez zarzutu. Zabierz go ze sobą w podróż
Bateria 5000 mAh i sieć 4G Dual Global Network Z dużą pojemnością akumulatora 5000 mAh Kingkong 7 telefon komórkowy na zewnątrz, czas pracy baterii wynosi 3 dni przy każdym użyciu. Konstrukcja Dual SIM do karty nano z globalną siecią 4G. Nie musisz się już martwić, że bateria Twojego telefonu komórkowego jest pusta lub nie ma internetu do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Funkcje GPS / NFC ułatwiają podróżowanie i życie.
Funkcjonuje bez zarzutu 'S Najnowszy system operacyjny Android 11 jest prostszy, bardziej inteligentny niż poprzednie wersje. Chroni prywatność i bezpieczeństwo, telefon komórkowy outdoorowy dzięki procesorowi MediaTek Octa-core i 8 GB + 128 GB wewnętrznej pamięci (możliwość rozszerzenia do 256 GB). 6-calowy ekran dotykowy HD+ jest idealny do obsługi jedną ręką i nadaje się do oglądania filmów i gier.
Uwaga smartfon King Kong 7 obsługuje 2 karty micro SIM, przydatne w trakcie urlopu i podczas międzynarodowyc Amazon.plZłóż skargę | 1 335 zł |
Smartfon Cubot King Kong 7 8/128GB Czarny (S0433351) | 1 553 zł |
Cubot King Kong 7 8/128GB CzarnySmartfon CUBOT King Kong 7 został wyposażony w 4 aparaty, które umożliwiają tworzenie... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 599 zł |
Wideo recenzje
Θεωρητικά ανθεκτικό Cubot KingKong 7
5 października 20212 055 przegląd
Cubot kingkong 7 unboxing/ NO COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED. For BLOG PURPOSES ONLY..
19 września 2021465 przegląd
Cubot King Kong 7 - Another Rugged Phone From Cubot
4 sierpnia 20211 908 przegląd
UNBOXING - CUBOT KING KONG 7
8 listopada 20213 787 przegląd
How to Insert Nano SIM & Micro SD to CUBOT King Kong 7 – Apply Memory and SIM Card
30 października 20231 372 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 185 zł
dla wojskowych, 6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10000 mAh, 398 g
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 634 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 404 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g