Smartfon CUBOT Note 50 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 6 |
CUBOT Note 50 256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:2 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5200 mAh
Waga:233 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 8 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup CUBOT Note 50 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CUBOT Note 50 - smartfon 65" HD 8 GB i 256 GB podwójny aparat 50 MP bateri | 600 zł |
Smartfon CUBOT Note 50 8/256GB 6.56" 90Hz Zielony | 600 zł |
Smartfon CUBOT Note 50 8/256GB 6.56" 90Hz Zielony NOTE 50 8+256GB | 600 zł |
Smartfon Cubot Note 50 16/256GB Fioletowy (S0453442) | 1 029 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →