Смартфон CUBOT Note 50 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 6 |
CUBOT Note 50 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:2 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5200 мАгод
Вага:233 г
Функція розширення ОЗП на 8 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити CUBOT Note 50 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CUBOT Note 50 - smartfon 65" HD 8 GB i 256 GB podwójny aparat 50 MP bateri | 600 zł |
Smartfon CUBOT Note 50 8/256GB 6.56" 90Hz Zielony | 600 zł |
Smartfon CUBOT Note 50 8/256GB 6.56" 90Hz Zielony NOTE 50 8+256GB | 600 zł |
Smartfon Cubot Note 50 16/256GB Fioletowy (S0453442) | 1 029 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →