Смартфон CUBOT Note 9 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 13Фото 8 |
CUBOT Note 9 32 ГБ / 3 ГБ
2021 рік
Екран:5.99 ", 1600х720 (20:9), 293 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:3 модулі, 16 МП
Акумулятор:6000 мАгод
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити CUBOT Note 9 32 ГБ / 3 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon CUBOT Note 9 3/32GB 5.99" Zielony NOTE9Cubot Note 9 został zaprojektowany z ekranem o przekątnej 5,99 cala i proporcjach 18:9. Dzięki wciągającemu ekranowi i mniejszym ramkom zapewnia przełomową przyjemność wizualną podczas oglądania telewizji, grania w gry lub robienia zakupów online. Note 9 z tylną kamerą 16MP wystarczy, aby zaspokoić większość Twoich potrzeb. Możesz robić wyraźne zdj... щеęcia w dowolnym miejscu. Zrób dobre selfie przednim aparatem z Al Beautification, utrwal każdy punkt swojej urody. Dzięki pamięci 32 GB możesz instalować wiele aplikacji i kopiować pliki. Podczas gdy 3 GB pamięci RAM obsługuje wiele aplikacji i gier uruchamianych w tym samym czasie. Obsługuje kartę TF rozszerzającą pamięć do 128 GB, możesz zwiększyć pamięć w dowolnym momencie, gdy potrzebujesz. Electro.plПоскаржитись | 500 zł |
Smartfon CUBOT Note 9 3/32GB 5.99" Zielony NOTE9Cubot Note 9 został zaprojektowany z ekranem o przekątnej 5,99 cala i proporcjach 18:9. Dzięki wciągającemu ekranowi i mniejszym ramkom zapewnia przełomową przyjemność wizualną podczas oglądania telewizji, grania w gry lub robienia zakupów online. Note 9 z tylną kamerą 16MP wystarczy, aby zaspokoić większość Twoich potrzeb. Możesz robić wyraźne zdj... щеęcia w dowolnym miejscu. Zrób dobre selfie przednim aparatem z Al Beautification, utrwal każdy punkt swojej urody. Dzięki pamięci 32 GB możesz instalować wiele aplikacji i kopiować pliki. Podczas gdy 3 GB pamięci RAM obsługuje wiele aplikacji i gier uruchamianych w tym samym czasie. Obsługuje kartę TF rozszerzającą pamięć do 128 GB, możesz zwiększyć pamięć w dowolnym momencie, gdy potrzebujesz... Avans.plПоскаржитись | 500 zł |
Smartfon CUBOT Note 9 3/32GB 5.99" Zielony NOTE9Cubot Note 9 został zaprojektowany z ekranem o przekątnej 5,99 cala i proporcjach 18:9. Dzięki wciągającemu ekranowi i mniejszym ramkom zapewnia przełomową przyjemność wizualną podczas oglądania telewizji, grania w gry lub robienia zakupów online. Note 9 z tylną kamerą 16MP wystarczy, aby zaspokoić większość Twoich potrzeb. Możesz robić wyraźne zdj... щеęcia w dowolnym miejscu. Zrób dobre selfie przednim aparatem z Al Beautification, utrwal każdy punkt swojej urody. Dzięki pamięci 32 GB możesz instalować wiele aplikacji i kopiować pliki. Podczas gdy 3 GB pamięci RAM obsługuje wiele aplikacji i gier uruchamianych w tym samym czasie. Obsługuje kartę TF rozszerzającą pamięć do 128 GB, możesz zwiększyć pamięć w dowolnym momencie, gdy potrzebujesz... Mediaexpert.plПоскаржитись | 500 zł |
АксесуариВсі аксесуари для CUBOT Note 9 →
Відеоогляди
Cubot Note 9 - with Long-lasting Battery
6 серпня 20212 871 перегляд
CUBOT NOTE 9 Móvil Android 11 Unboxing
20 жовтня 20211 367 переглядів
#CUBOT NOTE 9 Smartphone ohne Vertrag,
7 жовтня 202153 перегляда
Cubot Note 9 - FHD (1080p) 30 fps camera video sample
29 вересня 2021270 переглядів
XIAOMI REDMI NOTE 9 | Lider tanich smartfonów? | RECENZJA
30 червня 2020114 216 переглядів
Can I Connect Jack Headphones To Cubot Note 9 ?
9 лютого 2023194 перегляда
Cubot Note 9 How To Connect Headphones
9 лютого 2023276 переглядів
How to Install Custom LED Lamp Notifications on CUBOT Note 9 - NotifyBuddy Notification LED
9 вересня 2022192 перегляда
REDMI NOTE 9 PRO 5G - MURA AT MABILIS NA 5G PHONE
28 грудня 2020766 949 переглядів
How to Open Recovery Mode on CUBOT Note 9 - Enter Recovery Mode
9 вересня 2022627 переглядів
How to Hard Reset CUBOT Note 9 - Reset All Data and Settings
9 вересня 20221 719 переглядів
Asphalt 9 Gameplay on CUBOT Note 7 – Gaming Quality Test
14 лютого 2021533 перегляда
How to Skip Google Lock on CUBOT Note 9 - Bypass Google Account Verification | Unlock Google Lock
2 вересня 20221 905 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г