Смартфон CUBOT King Kong 7 128 ГБ (CUB046BS00338)
Відео 5Фото 9 |
Закрити
Шапка
CUBOT King Kong 7 128 ГБ
Екран:6.36 ", 2300x1080, 400 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio P60
Камера:3 модулі, 64 МП, + 16 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити CUBOT King Kong 7 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CUBOT Kingkong 7 smartfon bez umowy 636 cala zewnętrzny telefon komórkowyKamera może być również używana do robienia zdjęć pod wodą: zewnętrzny telefon KingKong 7 jest wyposażony w potrójny aparat fotograficzny 68 MP AI i aparat 32 MP, obiektyw makro 5 MP i obiektyw szerokokątny 16 MP. dzięki czemu można robić zdjęcia w wielu różnych sceneriach. wodoszczelna wydajność kamery, nawet jeśli są pod wodą, możesz nadal robić... щеzdjęcia. dzięki czemu można robić wyraźne zdjęcia przy słabym świetle.
Wytrzymały, odporny na uderzenia, wodoszczelny, pyłoszczelny i wstrząsy smartfon King Kong 7 Outdoor został zaprojektowany z wysokim stopniem ochrony IP68 i IP69K, ma dobrą odporność na kurz, nawet w przypadku złego otoczenia. Smartfon King Kong 7 bez umowy, może wytrzymać ekstremalne zimne i gorące otoczenie. Bez względu na to, czy jesteś w zimnych górach, czy też na gorącym balastze, działa bez zarzutu. Zabierz go ze sobą w podróż
Bateria 5000 mAh i sieć 4G Dual Global Network Z dużą pojemnością akumulatora 5000 mAh Kingkong 7 telefon komórkowy na zewnątrz, czas pracy baterii wynosi 3 dni przy każdym użyciu. Konstrukcja Dual SIM do karty nano z globalną siecią 4G. Nie musisz się już martwić, że bateria Twojego telefonu komórkowego jest pusta lub nie ma internetu do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Funkcje GPS / NFC ułatwiają podróżowanie i życie.
Funkcjonuje bez zarzutu 'S Najnowszy system operacyjny Android 11 jest prostszy, bardziej inteligentny niż poprzednie wersje. Chroni prywatność i bezpieczeństwo, telefon komórkowy outdoorowy dzięki procesorowi MediaTek Octa-core i 8 GB + 128 GB wewnętrznej pamięci (możliwość rozszerzenia do 256 GB). 6-calowy ekran dotykowy HD+ jest idealny do obsługi jedną ręką i nadaje się do oglądania filmów i gier.
Uwaga smartfon King Kong 7 obsługuje 2 karty micro SIM, przydatne w trakcie urlopu i podczas międzynarodowyc Amazon.plПоскаржитись | 1 335 zł |
Smartfon Cubot King Kong 7 8/128GB Czarny (S0433351) | 1 553 zł |
Cubot King Kong 7 8/128GB CzarnySmartfon CUBOT King Kong 7 został wyposażony w 4 aparaty, które umożliwiają tworzenie... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 599 zł |
Відеоогляди
Θεωρητικά ανθεκτικό Cubot KingKong 7
5 жовтня 20212 055 переглядів
Cubot kingkong 7 unboxing/ NO COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED. For BLOG PURPOSES ONLY..
19 вересня 2021465 переглядів
Cubot King Kong 7 - Another Rugged Phone From Cubot
4 серпня 20211 908 переглядів
UNBOXING - CUBOT KING KONG 7
8 листопада 20213 787 переглядів
How to Insert Nano SIM & Micro SD to CUBOT King Kong 7 – Apply Memory and SIM Card
30 жовтня 20231 372 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 185 zł
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, стабілізація, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 4 093 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 378 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 634 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 404 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 1 991 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г