Smartfon CUBOT Note 40 256 GB / 6 GB
Zdjęcia 7 |
CUBOT Note 40 256 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.56 ", 1612х720 (20:9), 90 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:2 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5200 mAh
Waga:222 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 6 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup CUBOT Note 40 256 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CUBOT Note 40 - smartfon 65" HD 90 Hz 6 GB i 256 GB podwójny aparat 50 MP | 567 zł |
Smartfon CUBOT Note 40 6/256GB 6.56" 90Hz Czarny | 550 zł |
Smartfon CUBOT Note 40 6/256GB 6.56" 90Hz Czarny NOTE 40 6+256GB | 550 zł |
Smartfon Cubot Note 40 6/256GB Fioletowy (S0454229) | 912 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →