Pendrive Corsair Voyager GTX USB 3.1 256 GB (CMFVYGTX3C-256GB)
Zdjęcia 4 |
Corsair Voyager GTX USB 3.1 256Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Voyager GTX USB 3.1 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Flash Voyager GTX CMFVYGTX3C 256 Gb Pamięć USB 31 Czarny CMFVYGTX3 | 323 zł |
Pendrive Corsair Voyager GTX, 256 GB (CMFVYGTX3C-256GB) | 342 zł |
Pendrive CORSAIR Voyager GTX CMFVYGTX3C-256GB, 256 GB, USB 3.1 | 438 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Corsair Voyager GTX USB 3.1 256GB, Zinc Alloy Casing, | 341 zł |
Corsair 256GB Voyager GTX (USB 3.1) 440MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 342 zł |
Modyfikacje Corsair Voyager GTX USB 3.1
Ceny na Corsair Voyager GTX USB 3.1 |
---|---|---|---|---|
Corsair Voyager GTX USB 3.1 256 GB | od 323 zł | 6 oferty | ||
Corsair Voyager GTX USB 3.1 512 GB | od 649 zł | 2 oferty | ||
Corsair Voyager GTX USB 3.1 1024 GB | od 1 600 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →