Pendrive Corsair Padlock 3 64 GB
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Corsair Padlock 3 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair Padlock 3 64 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Flash Padlock 3 64 GB Secure szyfrowany napęd USB 30 czarny/niebie | 290 zł |
Corsair Padlock 3 - 64GB - USB Stick | 321 zł |
Corsair PADLOCK 3 64GB USB3.0 keypad, Secure 256-bit hardware AES encrypti | 316 zł |
Corsair Padlock 3 64GB Secure USB 3.0, Secure 256-bit hardware AES RF-PD-C | 311 zł |
Pendrive CORSAIR Padlock 3 64GB | 306 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair Padlock 3
Ceny na Corsair Padlock 3 |
---|---|---|---|---|
Corsair Padlock 3 64 GB | od 290 zł | 13 oferty | ||
Corsair Padlock 3 128 GB | od 499 zł | 1 oferta | ||
Corsair Padlock 3 256 GB | od 598 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →