USB-флешка Corsair Padlock 3 64 ГБ
Відео 1Фото 7 |
Corsair Padlock 3 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Padlock 3 64 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair Flash Padlock 3 64 GB Secure szyfrowany napęd USB 30 czarny/niebie | 290 zł |
Corsair PADLOCK 3 64GB USB3.0 keypad, Secure 256-bit hardware AES encrypti | 317 zł |
Corsair Padlock 3 64GB Secure USB 3.0, Secure 256-bit hardware AES RF-PD-C | 311 zł |
Pendrive CORSAIR Padlock 3 64GB | 309 zł |
Corsair PADLOCK 3 64GB USB3.0 keypad, Secure 256-bit hardware AES encrypti | 323 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair Padlock 3
Ціни на Corsair Padlock 3 |
---|---|---|---|---|
Corsair Padlock 3 64 ГБ | від 290 zł | 14 пропозицій | ||
Corsair Padlock 3 128 ГБ | від 493 zł | 2 пропозиції | ||
Corsair Padlock 3 256 ГБ | від 598 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо